Cik vien senus laikus mūsu cilvēku suga var atcerēties, mēs vienmēr esam centušies ieskaidrot, ka dzīvniekiem nav jūtu, ka viņi neko nesaprot, vienkārši eksistē – bet mēs tomēr zinām, ka tā nav taisnība.
Ja tu netici tam, ka dzīvniekiem ir jūtas, tad tev noteikti ir jāredz šis video, bet, ja tici, tad vienkārši pieliksi klāt vēl vienu stāstu, kurā pārliecināsies par to, ka dzīvnieki dažkārt mēdz būt labāki pat par cilvēkiem.
Zilonis Kams Lāts tikka nofilmēts video klipā, kurā bija redzams, ka viņa treneris Dareks tēlo, ka slīkst. Ziloņa reakcija bija neticama!
Lasi vēl: Pirms 2 gadiem viņš izglāba mazu zoslēnu; Lūk, kā viņa dzīve pilnībā izmainījās
Šķir lapu tālāk, lai skatītos video!
Tevi noteikti interesēs
- Aukstums atgriezīsies: meteorologi atklāj, ka tuvākās dienas gaidāmas nepatīkamas
- Volodinas horoskops: viņa nosauc četras zodiaka zīmes, kurām 6. aprīlis atnesīs īpašu veiksmi
- 6.aprīli agrāk dēvēja par “Artemona dienu”: ko šajā dienā vajadzētu darīt, lai veiksme seko pa pēdām
- Trīs labākie organiskie mēslošanas līdzekļi krāšņām rozēm
- Jānis Paukštello pirmo reizi atklāti: kas patiesībā lika pamest Dailes teātra skatuvi
- “Es nejauši aizmirsu veikalā samaksāt par pirkumu, mājās attapos un skrēju uz veikalu”: stāstu kā beidzās







